Dnsresolve-lite.com
This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

dnsresolve-lite.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Nasza działalność

Firma „ELSTIN s.j.” powstała we wrześniu 2007 roku z połączenia dwóch firm: PUPH „LECH” Zbigniew Dyka i PHU Zenon Łukaszewski współpracujących ze sobą przy realizacji dużych inwestycji.

Działalność nasza z racji współpracy z Firmami Budowlanymi takimi jak BIn – Biuro Inżynierskie sp. z o.o. z Bydgoszczy, czy PPU Izolacje Miszewko 38, a także realizacji wielu projektów dla International Paper – Kwidzyn sp. z o.o. ukierunkowała się przede wszystkim na wykonywanie instalacji elektroenergetycznych w obiektach przemysłowych. Oczywiście nie wyklucza to możliwości wykonania instalacji i sieci elektroenergetycznych w obiektach o innym przeznaczeniu i charakterze.

Wiedza, umiejętności zawodowe, wieloletnie doświadczenie naszej kadry, pozwala na realizację zadań w terminie i na wysokim poziomie. Posiadamy wszystkie wymagane prawem i Polskimi Normami uprawnienia do wykonywania instalacji w zakresie naszej oferty. Więcej Zobacz naszą ofertę

 

Nasze grono

Zenon Łukaszewski

Wspólnik spółki jawnej Elstin

Zbigniew Dyka

Wspólnik spółki jawnej Elstin

Świetni pracownicy

Zatrudniamy świetnych pracowników